Фермер з Конотопщини відкрив власну сімейну молочну ферму

 Поділитися

Поділитися в

До проєкту «Сімейні молочні ферми» приєдналась перша ферма на Конотопщині, що знаходиться у селі Фесівка.
Ферма була створена ще у 2018 році, проте, дізнавшись про просування проєкту «Сімейні молочні ферми» в Сумській області, я відразу виявив бажання приєднатися до спільноти сімейних фермерів, оскільки участь в проєкті дозволить прискорити розвиток бізнесу, – говорить фермер Олександр ДЕМЕНТЬЄВ.
Господарство Олександра Юрійовича налічує 10 дійних корів, 8 – тільних та 5 голів молодняка.
Активно допомагає у розвитку власного бізнесу дружина фермера Інна Миколаївна, яка є чоловікові надійною опорою та підтримкою, за її словами розвиток власної справи є чудовим прикладом для підростаючого покоління дітей, яких у них аж семеро, двоє власних та п’ятеро прийомних.
29 липня 2021 року вже відбулася здача молока від ферми-представника проєкту «Сімейні молочні ферми» молокозаводу «Добряна».
За інформацією, доступною за посиланням https://smf.org.ua/z-iavyvsia-novyj-partner-proiektu-na…/ станом на початок серпня 2021 р. участь в проєкті «Сімейні молочні ферми» беруть 105 фермерських господарств, які знаходяться в 10 областях України.
Найбільше ферм знаходиться на Хмельниччині — 34, Рівненщині — 20 та Волині — 17. Крім Західної України проєкт активно почав розвиватися і в інших регіонах України. http://knt.sm.gov.ua/…/16191-vlasnu-simejnu-molochnu…

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: