Фахівці «The HALO Trust» розповідають у  Конотопі про мінну небезпеку

Безпека | 11:16, 27.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі міжнародна організація з гуманітарного розмінування «HALLO TRUST» проводить навчання з безпечної поведінки в умовах війни, інформує Конотопська міська рада.

Перше таке заняття  відбулося 24 березня у великій залі Конотопської міської ради для працівників виконавчого комітету. У планах  – протягом тижня проведення таких навчальних заходів для працівників різних галузей Конотопської громади.

Інформаційна кампанія  охоплювала наступну тематику: вибухонебезпечні та підозрілі предмети, що найбільш розповсюджені на території України; заходи безпеки в разі знаходження таких предметів; ознаки та маркування небезпечних територій, правила поведінки; що робити, якщо людина опинилась на потенційно небезпечній ділянці.

Метою таких навчань є зниження ризиків від контактування з вибухонебезпечними предметами та запобігання нещасним випадкам шляхом надання рекомендаційних інструкцій для підвищення рівня обізнаності жителів вразливих регіонів.

Довідково.

Вже сьомий рік організація Halo TRUST працює в Україні та займається гуманітарним розмінуванням територій, а також убезпечує жителів від вибухових «сюрпризів», які може містити земля, де тривали активні бойові дії. Наразі групи обстеження і розмінування Halo TRUST працюють в Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: