Фахівці «Сумигаз» провели приладове обстеження двох тисяч км газопроводів

 Поділитися

Поділитися в

З початку року газовики Сумщини обстежили дві тисячі км газових мереж області. Фахівці виявили та оперативно усунули понад 1,3 тисячі пошкоджень ізоляційного покриття підземних газопроводів, ліквідували близько 10 тисяч витоків газу на підземних та надземних мережах.

При комплексному приладовому обстеженні визначають місце знаходження і глибину закладення газопроводу (для підземних), герметичність газопроводів, обстежують мережі на наявність корозії, визначаєть стан захисного ізоляційного покриття та електропотенціалу для підземних сталевих газопроводів. КПО газопроводу здійснюють по всій його довжині, а чим старіший газопровід, тим частіше необхідно проводити його комплексне-приладове обстеження.

Обсяг робіт збільшується з кожним роком, адже газопроводи поступово зношуються. Завдяки сучасному обладнанню фахівці більш ефективно виявляють пошкодження, що убезпечує від аварійних ситуацій на розподільних мережах.

Довідка. АТ «Сумигаз» працює під брендом РГК – Регіональна Газова Компанія.

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» єдина на території Сумської області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. Система газопостачання Сумщини – це 12 тисяч км газових мереж. Клієнтами компанії є понад 4 тисячі підприємств, установ і організацій та 386 тисяч сімей, що становить 75% від загальної кількості домогосподарств області. Річний обсяг розподілу складає близько 600 млн. м3 природного газу. АТ «Сумигаз» забезпечує робочими місцями 2 тис. працівників та належить до одного із найбільших платників податків у Сумській області.

Діяльність із газорозподілу регулює НКРЕКП. Комісія затверджує інвестиційні програми та встановлює тарифи на розподіл газу для кожного оператора ГРМ – що впливає на ключові показники діяльності компаній.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: