Енергетики Сумщини мірялися силами + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Гасили пожежу, рятували потерпілого та ремонтували електрообладнання – так у ПАТ “Сумиобленерго” проходили змагання бригад розподільних мереж.

На навчальному полігоні Товариства 19 команд енергетиків змагалися за титул найкращої бригади розподільних мереж області.

Енергетики демонстрували свої професійні навики протягом 7 етапів:

1) оцінювання екіпіровки команди;
2) перевірка знань Правил безпечної експлуатації електроустановок і правил пожежної безпеки;
3) звільнення потерпілого від дії електричного струму (зняття з опори – на це дається 3 хвилини, та проведення реанімаційних заходів на манекені – до 2 хвилин часу);
4) заміна відгалуження на ПЛ-0,4 кВ до вводу в житловий будинок;
5) зміна автоматичного вимикача в низьковольтній шафі КТП 10/0,4 кВ;
6) заміна ізолятора на дерев’яній опорі ПЛ-10 кВ;
7) практичне відпрацювання гасіння змодельованого осередку пожежі класу “В”.

Змагання серед працівників різних підрозділів ПАТ “Сумиобленерго” проходять кожного року.

“Це допомагає тримати професійний тонус, відпрацьовувати навики роботи в електрообладнанні, постійно тренувати свої знання правил електробезпеки та безпечної експлуатації електрообладнання.
Та, що найважливіше, регулярно відпрацьовувати порятунок потерпілого, який потрапив під дію струму. Дай Бог, щоб ці знання не знадобилися ніколи, але знати, як врятувати життя – необхідно. Адже енергетики працюють в умовах підвищеної небезпеки.Великий плюс змагань також у тому, що під час них фахівці з усіх районів Сумщини можуть поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, подивитися, як працюють інші бригади. Це допомагає виявити помилки в роботі та вдосконалитися професійно”, – говорить заступник головного судді змагань, директор з охорони праці ПАТ “Сумиобленерго” Віталій Горбуль.

Змагання бригад розподільних мереж тривали три дні. На церемонії нагородження всі судді висловилися дуже позитивно про рівень професіоналізму бригад і окреслили помилки, які зафіксували під час заходу.

Найкращий результат показала бригада філії “Сумський район електричних мереж”. Друге місце – у Тростянецьких енергетиків, а “бронзу” змагань здобула бригада філії “Кролевецький РЕМ”.

Фаворити, крім фінансової винагороди, отримали подарунки – бензопили та комплекти інструментів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: