“ЕНЕРА СУМИ” у ТОП-10 українських електропостачальників

Електроенергія | 10:14, 1.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Експерти DiXi Group здійснили оцінювання 50 найбільших компаній за обсягом постачання і кількістю клієнтів на основі моніторингу їхніх офіційних веб-сайтів, даних НКРЕКП, отриманих в рамках звітності ліцензіатів. У результаті  “ЕНЕРА СУМИ” посіла 7 місце у рейтингу постачальників електроенергії України.

Індикаторами оцінювання постачальників стали такі критерії: онлайн сервіси, комерційні пропозиції, інформування споживачів, прозорість та ділова активність.

Систематичне оцінювання енергокомпаній стимулює їх поліпшувати якість послуг і взаємодії з клієнтами, сприяє активізації конкуренції на ринку, а споживачам допомагає визначитися із постачальником.

За критерієм прозорості та ділової активності ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” на другому місці рейтингу, що в черговий раз підтверджує надійність компанії та свідчить про високий рівень комерційної активності в різних регіонах України. Аналітичний продукт, який презентувала команда DiXi Group, є оцінкою нашої роботи, а також набором рекомендацій щодо подальшого покращення діяльності з орієнтацією на потреби споживачів”, – говорить директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

Нагадаємо, що пілотний випуск рейтингу презентували у листопаді 2020 року. За результатами дослідження, проведеного аналітичним центром DiXi Group, ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” займала дев’яту сходинку.

З детальною інформацією про результати оцінювання можна ознайомитися за посиланням – https://dixigroup.org/wp-content/uploads/2021/06/rejtyng-postachalnykiv-ee-2021-v1-final.pdf

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: