“ЕНЕРА СУМИ” – у десятці кращих постачальників електроенергії в Україні

Енергетика | 11:32, 18.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Аналітичний центр DiXi Group представив пілотний рейтинг постачальників електроенергії України. За результатами дослідження, ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – на дев’ятій сходинці.

До вибірки потрапили 50 найбільших компаній (80% від усіх гравців роздрібного ринку). Індикаторами оцінювання постачальників стали такі критерії: онлайн сервіси, комерційні пропозиції, інформування споживачів, прозорість та ділова активність.

Рейтинг постачальників електроенергії – це інструмент, який дозволяє проводити регулярне оцінювання компаній за набором індикаторів, формувати їх загальний рейтинг, рейтинг за окремими категоріями, робити аналітичні узагальнення та відслідковувати прогрес. Це допоможе споживачам розібратися, хто є хто на ринку, – зазначив експерт DiXi Group  Богдан Серебренніков.

За його словами, рейтинг допоможе постачальникам активізувати ринкову конкуренцію, а споживачам – обрати постачальника на основі низки критеріїв, крім цінового.

2

Цей рейтинг має допомогти активізувати конкуренцію. Тобто, дати певний імпульс і певну мотивацію постачальникам постійно покращувати свою діяльність, розвивати свої послуги, ставати більш гнучкими у частині тарифоутворення, покращувати комунікацію зі споживачами… Ми побачили, що компанії відпрацювали лише на третину від свого потенціалу і є ще досить великий резерв для покращення своєї діяльності, – додав Богдан Серебренніков.

Для нас результати рейтингу – це не лише висока оцінка діяльності компанії, а й орієнтир для подальшого розвитку. У пріоритеті – постійне покращення якості обслуговування клієнтів. Карантинні обмеження, у тому числі призупинення особистого прийому відвідувачів у ЦОК, вимагають створення нових і вдосконалення існуючих інструментів для дистанційної консультації споживачів. “ЕНЕРА СУМИ” вже працює над оновленнями, зокрема, запроваджено онлайн сервіс на сайті та зручний мобільний додаток “E-Svitlo”, де можна відслідкувати нарахування, споживання і розрахунки за використану електроенергію, а також подати покази електролічильників або оплатити рахунок без черг і комісії, – наголосила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

DiXi Group представляє перший пілотний рейтинг, однак планує цей інструмент як регулярний.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: