“ЕНЕРА СУМИ” прийматиме цифрові документи через сервіс Дія

 Поділитися

Поділитися в

Електронні документи в Дії відтепер мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. З 23 серпня цього року їх прийматиме кожна організація.

Нині в усіх наших центрах обслуговування клієнтів можна надати цифрові копії біометричних паспортів та картки платника податків з мобільного застосунку Дія. Для цього сканером у додатку потрібно зчитати QR-код, який розміщено на наліпках у ЦОК та підтвердити запит на передання копій електронних документів.

Ми поступово переходимо на формат роботи “без паперів”, поки що працюємо у тестовому режимі. Завдяки сервісу державних послуг “Дія” наші клієнти отримують якісні, швидкі та зрозумілі послуги. Онлайн-взаємодія зі споживачами – це зручно і прогресивно, адже впровадження концепції “держава у смартфоні” значно економить час і полегшує процес переоформлення документів, – говорить директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

Дія значно спростить взаємодію постачальної компанії і споживачів, яким більше не треба хвилюватися про забуті документи.

Наразі клієнти ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” надають копію паспорта та ІПН під час укладання та переукладання договору на постачання електроенергії, при оформленні заяв на зміну чи доповнення даних. Тепер відвідувачі ЦОК, які мають паспорт у формі ID-картки і встановлений додаток Дія, можуть отримати доступ до свої цифрових документів у декілька кліків, – додає головний адміністратор Сумського центру обслуговування клієнтів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Тетяна КУЗЬМЕНКО.

Звертаємо увагу, що паспорти-книжечки зразка 1994 року та не біометричні закордонні паспорти не відображаються в Дії й ви не можете ділитися їхніми копіями. Але у вас є можливість оформити ID-картку незалежно від місця реєстрації. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: