“ЕНЕРА СУМИ” постачає електроенергію за вільними цінами за одним із найнижчих тарифів

 Поділитися

Поділитися в

НКРЕКП оприлюднила результати моніторингу ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії споживачу за 9 місяців 2019 року.

Законом України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг передбачені повноваження НКРЕКП щодо здійснення моніторингу, який забезпечується, у тому числі, шляхом проведення аналізу форм звітності ліцензіатів НКРЕКП.

Інформація сформована на основі даних, отриманих від постачальників електричної енергії споживачу, ліцензіатів НКРЕКП, відповідно до форми звітності № 5-НКРЕКП (місячна) «Звіт про розрахунки за спожиту електричну енергію» затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 04.10.2012 № 1257 “Про затвердження форм звітності НКРЕКП у сферах електроенергетики та теплопостачання та інструкцій щодо їх заповнення”.

За вільними цінами протягом 9 місяців поточного року ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” поставила 575 млн кВт*год електроенергії, а на умовах універсальної послуги – 780.

Середня вартість електроенергії для споживачів за вільними цінами ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” склала 2,18 грн/кВт*год з урахуванням тарифу на передачу. Така ціна входить до трійки найнижчих.

Середня вартість електроенергії для споживачів за вільними цінами ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” склала 2,18 грн/кВт*год з урахуванням тарифу на передачу. Така ціна входить до трійки найнижчих.

1

 

2

Обсяг використаної електричної енергії споживачами постачальника універсальних послуг ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” за категорією населення за 9 місяців 2019 року склав 518 млн кВт*год.

3

ТОЖ ПРОПОНУЄМО ПОТЕНЦІЙНИМ КЛІЄНТАМ СПІВРОБІТНИЦТВО НА ВЗАЄМОВИГІДНИХ УМОВАХ!

4

 

5

Ознайомитись із детальними результатами моніторингу можна на сайті НКРЕКП.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: