Економіка військового часу: виклики та можливості

Суспільство | 17:00, 21.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

За дорученням голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА його перший заступник Тарас САВЧЕНКО взяв участь у першому Україно-американському форумі «Економіка військового часу»

Форум об’єднав експертів, бізнесменів та представників влади з України й США для обговорення викликів і можливостей, пов’язаних із війною та післявоєнним відновленням в Україні.

Ключовими темами заходу стали: розмінування: проблеми та стратегії; перебудова: шляхи відновлення післявоєнної економіки та інфраструктури України; інвестиції: державна політика та стимули залучення коштів в Україну.

Серед спікерів форуму: американський дипломат Курт ВОЛКЕР, Президент  Американської торгової палати Енді ГУНДЕР, Віце-прем’єр-міністр України з питань відновлення Олександр КУБРАКОВ; міністр оборони України; Олексій РЄЗНІКОВ, міністр стратегічних галузей промисловості Олександр КАМИШІН.

Як зазначив Тарас Савченко, делегатам від Сумщини вдалося поспілкуватися з представниками США щодо інвестиційного потенціалу нашої області, а з представниками України – щодо подальшого нарощування можливостей регіону з розмінування та розвитку малого та середнього бізнесу.

Детальніше про подію: http://surl.li/hdirg

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: