Екологічні збитки, завдані Конотопщині через війну, сягнули майже 9 млрд грн

Суспільство | 13:17, 1.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Екологічні збитки Сумщини через війну перевищили 15 мільярдів гривень, повідомляють в Сумській ОВА.

Повномасштабне вторгнення рф принесло Сумщині масштабні втрати – людські, матеріальні та екологічні. Війна знищує не лише будинки й інфраструктуру, а й завдає нищівної шкоди природі.

За даними Департаменту захисту довкілля Сумської ОВА, з початку повномасштабної війни втрати природному середовищу склали понад 15,4 млрд грн. Зазнали шкоди ґрунти, повітря, вода, ліси.

▪️Конотопський район – майже 9 млрд грн.

▪️Сумська громада – 3,5 млрд грн.

▪️Охтирський район – 1,7 млрд грн.

▪️Шосткинський район – понад 670 млн грн.

▪️Сумський район – понад 580 млн грн.

▪️Роменський район – 20 млн грн.

Загальнообласні втрати:

Лісові ресурси – понад 33 млн грн.

Атмосферне повітря – 26 млн грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: