E-Svitlo: у особистому кабінеті запроваджено нові можливості для бізнес-клієнтів

 Поділитися

Поділитися в

Юридичні споживачі електроенергії можуть авторизуватися у персональному кабінеті розподільчої компанії через свій профіль у сервісі “ESvitlo“. Функція швидкого переходу між обліковими записами вже доступна для клієнтів із 15 областей.

Для цього не треба відкривати нове вікно в браузері та витрачати час на додатковий пошук. Необхідно у розділі “Персональна інформація” натиснути вкладку “Оператор системи розподілу” та зі списку обрати ОСР. Далі здійснюється автоматичний перехід на стартову сторінку вашого обленерго.


ТИПОВІ ОПЦІЇ, ДОСТУПНІ В ОСОБИСТИХ КАБІНЕТАХ ОПЕРАТОРІВ СИСТЕМ РОЗПОДІЛУ

Звертаємо увагу, що наведено перелік найбільш поширених функцій. Кожен ОСР має індивідуальний набір інструментів, якими можуть скористатися споживачі.

Нагадаємо, “Е-Svitlo” – вебплатформа, що об’єднала послуги постачальної та розподільчої компаній. Персональний онлайн-помічник дозволяє відстежити обсяги споживання, завантажити електронні рахунки, переглянути договірну інформацію. Споживач реєструється самостійно. Логін – це електронна пошта або номер мобільного телефону (на вибір). Пароль генерується через функціонал особистого кабінету та надсилається споживачу на e-mail або в смс-повідомленні.

Детальніше про порядок створення акаунту та функціонал особистого кабінету – читайте у попередніх матеріалах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: