Дві команди Конотопської громади представлятимуть Сумщину на Всеукраїнському етапі «Пліч-о-Пліч»

Спорт | 10:27, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Конотопська міська рада. Учні  Конотопських ліцеїв, за підсумками змагань IV (обласного) етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», вибороли першість та право представляти Сумщину  в змаганнях з шахів та масового футболу на V (Всеукраїнському) етапі:

з шахів:

збірна команда Конотопського ліцею №1 серед учнів 10–11 класів (вчитель Олексій МОСКАЛЕЦЬ);

з масового футболу:

збірна команда Конотопського ліцею №12 серед дівчат 5–9 класів (вчителі Сергій ТІТОВ та Михайло РИЖЕНКО).

Також, почесне ІІ місце з шахів посіла збірна команда Конотопського ліцею №10 серед учнів 1–4 класів (вчитель Ярослав КРАПИВА).

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: