Дорожня карта: як діяти, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ, правоохоронних органів пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув

Суспільство | 11:54, 5.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Така дорожня карта створена Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими

В Україні війна і чимало з наших рідних на фронті захищають нашу державу. І сьогодні багатьох українців, в тому числі й жителів Сумщини, хвилює запитання: де зараз їх рідний захисник/ захисниця, чому не виходить на зв’язок. Як діяти в таких ситуаціях? Куди звертатися? Хто надасть відповіді на ці запитання?

Увесь алгоритм дій детально описаний в Дорожній карті Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув: https://koordshtab.gov.ua/roadmap.

Також просимо родичів загиблих в жодному разі не співпрацювати з ворогом, в тому числі з невстановленими особами, які намагаються вимагати від Вас кошти або спонукають до збору інформації в інтересах країни-агресора. Просимо довіряти органам державної влади, які роблять все можливе, щоб кожен захисник та цивільний, що перебуває в полоні, повернувся додому.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: