«Доки стоять вони, стоятиме Україна»: У центрі Києва з’явиться мурал, присвячений незламності українських воїнів

Суспільство | 12:51, 7.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

За останні 12 місяців українці довели, що навіть в умовах неймовірних випробувань здатні жити повним життям — працювати, навчатись, творити. Стійкість українців вразила світ, а її уособленням стали наші захисники, завдяки яким «Київ за три дні» перетворився на понад рік спротиву та перемог над окупантом.

Paint Hunters за підтримки FAVBET вирішили подякувати всім захисникам України, створивши на їхню честь мурал у столиці. За задумом творців, картина під назвою «Заради свободи» має стати переконливим символом незламного духу українських воїнів та передвісником неодмінної перемоги над агресором.

«За рік повномасштабного вторгнення та на дев’ятий рік російської агресії, ми  зрозуміли, що війна наразі точиться не просто за території, а за спосіб мислення, світосприйняття. Коли ракетними ударами, шахедами, мародерством та насиллям агресор намагається залякати нас, втягнути у сіру картину світу безвиході та безпорадності.

Саме тому FAVBET впевнено каже, що гра продовжується. Саме тому ми продовжуємо підтримувати спортивні та культурні проєкти, засвідчуючи, що нас не зламати. А цей мурал — яскравий доказ того, що Київ рухається та живе попри все.

А ще це наше дякую усім, хто боронить нашу Батьківщину», — розповів креативний тімлід FAVBET Анатолій Симачинський.

За те, щоб якнайкраще втілити задум на будівлі однієї з центральних київських вулиць, відповідатиме команда талановитих художників Paint Hunters. Саме вони були авторами оформлення «Потягу до перемоги» Укрзалізниці, а також відзначились кількома великими художніми проєктами в українських містах.

«24 лютого минулого року, мені здається, кожен відчув страх війни. Але ніхто не злякався ворога! Ми не знаємо, скільки днів війни попереду, та перемога з кожним днем все ближче. Хтось живе одним днем, а українці продовжують боротися заради майбутнього України. Заради свободи» — Дмитро Касянюк, Paint Hunters.

Робота над муралом розпочнеться вже у найближчі дні, а презентацію картини автори планують зробити до середини квітня.

 

RU

«Пока они стоят, будет стоять Украина»: В центре Киева появится мурал, посвященный непоколебимости украинских воинов

За последние 12 месяцев украинцы доказали, что даже в условиях невероятных испытаний они способны жить полноценной жизнью — работать, учиться, творить. Стойкость украинцев поразила мир, а ее воплощением стали наши защитники, благодаря которым «Киев за три дня» превратился в более чем год сопротивления и побед над оккупантом.

Paint Hunters при поддержке FAVBET решили поблагодарить всех защитников Украины, создав мурал в их честь в столице. По замыслу создателей, картина под названием «Ради свободы» должна стать убедительным символом непоколебимого духа украинских воинов и предвестником неизбежной победы над агрессором.

«За год полномасштабного вторжения и на девятый год российской агрессии мы поняли, что война в настоящее время идет не просто за территории, а за способ мышления, восприятия мира. Когда ракетными ударами, шахидами, мародерством и насилием агрессор пытается запугать нас, втянуть в серую картину мира безысходности и беспомощности.

Именно поэтому FAVBET уверенно говорит, что игра продолжается. Именно поэтому мы продолжаем поддерживать спортивные и культурные проекты, доказывая, что нас не сломить. А этот мурал — яркое доказательство того, что Киев движется и живет наперекор всему.

А еще это наше спасибо всем, кто защищает нашу Родину», — рассказал креативный тимлид FAVBET Анатолий Симачинский.

За воплощение замысла на здании одной из центральных киевских улиц будет отвечать команда талантливых художников Paint Hunters. Именно они были авторами оформления «Поезда к победе» УЗ, а также отличились несколькими крупными художественными проектами в украинских городах.

«24 февраля прошлого года, мне кажется, каждый ощутил страх войны. Но никто не испугался врага! Мы не знаем, сколько дней войны впереди, но победа с каждым днем все ближе. Кто-то живет одним днем, а украинцы продолжают бороться ради будущего Украины. Ради свободы» — Дмитрий Касенюк, Paint Hunters.

Работа над муралом начнется уже в ближайшие дни, а презентацию картины авторы планируют провести до середины апреля.

 

 

 

Увага, правова інформація! Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як заклик до участі в азартних іграх будь-якого роду. Закликаємо до відповідального гемблінгу виключно в гральних закладах, які отримали ліцензію для законної діяльності на території України. Нагадуємо, що азартні ігри для тих, кому немає 21 року, заборонені законами України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: