До уваги конотопчан: субсидії на неопалювальний сезон перепризначать автоматично

Споживач, Субсидія | 17:19, 9.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Урядом було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року № 462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану». Постановою передбачено, що розгляд питання щодо призначення житлової субсидії на наступний період з травня 2022 року домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021—2022 років, проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення без звернень громадян, інформує Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

Отже, якщо у Вашому домогосподарстві не відбулись зміни (а саме: зміна складу зареєстрованих осіб, зміна складу сім’ї, придбання майна, наявність транспортних засобів або інших житлових приміщень, депозитів тощо) звертатись за призначенням субсидії не треба.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, в разі, якщо домогосподарство має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг понад 3 місяці, і при цьому загальна сума заборгованості перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (це 680 грн.) субсидія не призначається.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: