До уваги конотопчан: роз’яснення щодо зміни форми виплати пільг з готівкової на безготівкову

Субсидія | 17:30, 28.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Згідно чинного законодавства пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, нагадує Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

У разі отримання до 1 травня від надавачів житлово-комунальних послуг інформації про наявність у пільговика простроченої понад три місяці заборгованості з оплати послуг, строк позовної давності якої не минув, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340,0 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з неопалювального сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

За інформацією надавачів житлово-комунальних послуг про пільговиків, які на 01.05.2022 мають борги по оплаті за послуги 23 особам змінено форму виплати пільг з готівкової на безготівкову.

У травні 2022 року нараховано пільг на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання твердого палива 2964 пільговикам на суму 854,9 тис. грн., з них:

у готівковій формі –549 пільговикам на суму 182,6 тис.грн.;

у  безготівковій формі – 2415 пільговикам на суму 672,3 тис.грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: