До уваги громадян! У Конотопській міській територіальній громаді визначено збірні пункти евакуації

Безпека, ВАЖЛИВО! | 10:15, 3.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

З метою своєчасного і ефективного планування, підготовки, організації та проведення в місті заходів з евакуації у мирний час і особливий період, захисту населення і територій від можливого впливу наслідків у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру розпорядженням міського голови від 31.01.2022 №23-ОД «Про утворення міської комісії з питань евакуації» визначено збірні пункти евакуації, а саме:
№1. Конотопська загальноосвітня школа № І-ІІІ ступенів №7, керівник Пустовойт Сергій Вячеславович, м.Конотоп, вул. Івана Скоропадського, 62.
№2. Конотопська загальноосвітня школа № І-ІІІ ступенів №13, керівник Яровий Юрій Миколайович, м.Конотоп вул.Богдана Хмельницького,91, тел. 6-08-73, 6-08-75.
№3. Конотопська спеціалізована школа № І-ІІІ ступенів №3, керівник Карпенко Ірина Михайлівна, м.Конотоп вул.Клубна, 150, тел.3-16-69.
№4. Конотопська спеціалізована школа № І-ІІІ ступенів №9, керівник Бондар Світлана Михайлівна, м.Конотоп вул.Вирівська, 23а, тел.6-36-15.
№5. Конотопська гімназія, керівник Кириченко Тетяна Василівна, м.Конотоп вул.Братів Лузанів, 21, тел.2-63-33.
№6. Підлипненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, керівник Щербина Віктор Борисович, с. с.Підлипне вул.Короленка, 18а, тел.5-58-77.
Звертаємо увагу, що збірні пункти евакуації призначені для збору та реєстрації населення (працівників), яке підлягає евакуації, розподілу за поїздами (автоколонами), пішими колонами, а також забезпечення своєчасного відправлення його на станції (пункти посадки) та вихідні пункти руху пішим порядком.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: