До переліку територій, де тривають бойові дії, внесли ще одну громаду Сумщини

Офіційно | 13:00, 22.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні. На основі цього переліку внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.  Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

 Станом на 19.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

 Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (6), Луганської (37), Запорізької (55), Херсонської (49), Миколаївської (25), Сумської (20), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 314 громад.

На Сумщині вже 20 громад визнано такими, що у зоні бойових дій. В оновлений перелік додано Дружбівську громаду Шосткинського району.

 Таким чином у Шосткинському районі з 10 громад вже 8 визнано такими, що розташовані в районі проведення бойових дій: Глухівська, Есманська, Зноб-Новгородська, Свеська, Середино-Будська, Шалигінська, Шосткинська громади, а тепер і Дружбівська.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: