До Конотопа на педагогічну нараду з’їхалися вчителі зі всієї області

Освіта | 11:53, 6.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

02.10.2019 у м. Конотоп відбулась чергова кущова методична-нарада для заступників директорів з навчальної (навчально-виховної) роботи та практичних психологів закладів загальної середньої освіти, м. Конотоп, м. Шостки,Буринського, Конотопського, Кролевецького районів та Бочечківської сільської ради за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Провідною темою зустрічі була «Організація інклюзивного освітнього середовища».

Даний захід відбувся на базі Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2. У ході наради завідувач обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти Ю.М.Дідоренко зазначила про нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання; алгоритм організації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти; про створення інклюзивного середовища в закладах освіти.

Методист обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти А.Г.Беспальчик ознайомила присутніх з напрямками роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини ООП; про складання індивідуальної програми розвитку та роботу асистента вчителя в інклюзивному класі.

Завідувач навчально-методичного центру психологічної служби І.В. Марухина наголосила про важливість психолого-педагогічного супроводу в умовах інклюзивного навчання.

Прослухавши виступи представників департаменту, кожен учасник зустрічі мав змогу отримати відповіді на найбільш хвилюючі запитання .

Підсумовуючи усе вище зазначене Ю.М.Дідоренко наголосила на важливості впровадження інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти та привітала всіх присутніх з прийдешнім Днем працівників освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: