До кінця літа Конотопщиною курсуватиме потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном

Транспорт | 10:52, 4.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Два дні на тиждень, а саме п’ятницю та неділю з залізничної станції Конотоп, курсує потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном, час відправлення 13.32, повідомляє Конотопська районна державна адміністрація.

Курсування причепного евакуаційного вагону продовжено з 6 червня до 31 серпня за наступним графіком:

06.06.2025 – п’ятниця;

08.06.2025 – неділя;

13.06.2025 – п’ятниця;

15.06.2025 – неділя;

20.06.2025 – п’ятниця;

22.06.2025 – неділя;

27.06.2025 – п’ятниця;

29.06.2025 – неділя;

04.07.2025 – п’ятниця;

06.07.2025 – неділя;

11.07.2025 – п’ятниця;

13.07.2025 – неділя;

18.07.2025 – п’ятниця;

20.07.2025 – неділя;

25.07.2025 – п’ятниця;

27.07.2025 – неділя;

01.08.2025 – п’ятниця;

03.08.2025 – неділя;

08.08.2025 – п’ятниця;

10.08.2025 – неділя;

15.08.2025 – п’ятниця;

17.08.2025 – неділя;

22.08.2025 – п’ятниця;

24.08.2025 – неділя;

29.08.2025 – п’ятниця;

31.08.2025 – неділя.

Реєстрація проводиться спеціалістами управління соціального захисту населення в приміщенні вокзалу м. Конотопа з 12.00 до 13.00 год. або за телефоном «гарячої» лінії 068 449 14 92

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: