До кінця літа Конотопщиною курсуватиме потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном
Поділитися в
Копіювати посилання

Два дні на тиждень, а саме п’ятницю та неділю з залізничної станції Конотоп, курсує потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном, час відправлення 13.32, повідомляє Конотопська районна державна адміністрація.
Курсування причепного евакуаційного вагону продовжено з 6 червня до 31 серпня за наступним графіком:
06.06.2025 – п’ятниця;
08.06.2025 – неділя;
13.06.2025 – п’ятниця;
15.06.2025 – неділя;
20.06.2025 – п’ятниця;
22.06.2025 – неділя;
27.06.2025 – п’ятниця;
29.06.2025 – неділя;
04.07.2025 – п’ятниця;
06.07.2025 – неділя;
11.07.2025 – п’ятниця;
13.07.2025 – неділя;
18.07.2025 – п’ятниця;
20.07.2025 – неділя;
25.07.2025 – п’ятниця;
27.07.2025 – неділя;
01.08.2025 – п’ятниця;
03.08.2025 – неділя;
08.08.2025 – п’ятниця;
10.08.2025 – неділя;
15.08.2025 – п’ятниця;
17.08.2025 – неділя;
22.08.2025 – п’ятниця;
24.08.2025 – неділя;
29.08.2025 – п’ятниця;
31.08.2025 – неділя.
Реєстрація проводиться спеціалістами управління соціального захисту населення в приміщенні вокзалу м. Конотопа з 12.00 до 13.00 год. або за телефоном «гарячої» лінії 068 449 14 92
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram