До Дня вишиванки у Конотопському ліцеї відбувся флешмоб
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 21 травня, учні Конотопського ліцею №1 подарували всім святковий флешмоб, щоб ще раз нагадати: українські традиції живуть у наших серцях, а єдність робить нас сильнішими.
«Яскраві вишиванки, щирі усмішки та спільний танець створили атмосферу радості, тепла й гордості за нашу країну. Нехай барвисті орнаменти на вишиванках об’єднують нас, дарують натхнення, добро та віру в мирне й щасливе майбутнє України. Бажаємо всім здоров’я, миру, щастя та здійснення мрій! Зі святом! Бережімо українські традиції та примножуймо їх разом!», – зазначили на Фейсбук-сторінці навчального закладу.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram