Для забезпечення післявоєнної відбудови необхідним є розроблення територіями програм комплексного відновлення

Влада | 11:14, 15.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

За дорученням голови Сумської ОВА Дмитра ЖИВИЦЬКОГО його заступник Олег КЛИМЕНЧУКОВ взяв участь в онлайн-нараді щодо планування відновлення України, організованій Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України

За його словами, з квітня минулого року Урядом виділяються кошти на першочергове відновлення, передусім об’єктів критичної інфраструктури у деокупованих населених пунктах, які постраждали внаслідок агресії рф. І наразі на Сумщині уже відновлено 1389 об’єктів. Разом з тим, ґрунтовне та масштабне відновлення у нас ще попереду.

Як зазначила під час наради заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія КОЗЛОВСЬКА, після перемоги на Україну чекатиме масштабна відбудова. І для того, щоб ці процеси були не хаотичними, а прозорими і послідовними, всі мають попрацювати спільно. Зокрема, вона говорила, що для забезпечення післявоєнної відбудови України необхідним є розроблення територіями програм комплексного відновлення (за потреби), планів відновлення а також наявність актуальної містобудівної документації на місцевому рівні.

«Я також наголошую на тому, що до закінчення війни громади мають розробити актуальну якісну містобудівну документацію. І виконати це треба в стислі терміни. Цей документ дозволить громадам розвиватися та залучати інвесторів. А Мінрегіон, у свою чергу, працюватиме над тим, щоб залучати донорів не тільки до фінансування, а й до допомоги в розробці цих документів!», – наголосив Олег Клименчуков.

Якісно розроблена програма відновлення, на базі якої буде зроблено якісну містобудівну документацію − це запорука відновлення та фінансування відбудови громад.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: