Дитячий садок з сусідньої громади визнаний кращим на Сумщині і одним з передових в Україні + ВІДЕО

Освіта | 13:20, 26.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках Всеукраїнського тижня дошкілля, з метою популяризації дошкільної освіти та відзначення кращих її представників, Міністерство освіти і науки України зібрало та узагальнило кращий досвід роботи закладів дошкільної освіти України.

У відеопрезентації кращого досвіду, яку 24 вересня оприлюднено на ютуб-каналі МОН України, Сумську область представляє Шосткинський заклад дошкільної освіти №1 «Дзвіночок» (директор – Ольга Неселевська, вихователь-методист – Наталія Шалда). Про це повідомляє Центр професійного розвитку педагогічних працівників ШМР.

Досвід «Дзвіночка» Міністерством освіти і науки України визнано кращим в області та одним із кращих в Україні.

З 2018 року «Дзвіночок» розпочав активне впровадження SТRЕАМ-освіти, нового інтеграційного підходу до освіти дошкільників та має високі результати у цьому напрямку. Будувати освітню діяльність з дошкільниками за принципом міжпредметної інтеграції, навчати малят бачити цілісну картину світу і засвоювати знання в єдності зі способами їх отримання, здобутих шляхом спеціальних досліджень, стало пріоритетним завданням педагогічного колективу.

У 2019 році на Десятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» заклад нагороджено золотою медаллю за матеріали вихователя-методиста Наталії Шалди та директора Ольги Неселевської з теми «LEGO-конструювання в просторі STREAM-освіти дошкільників» в номінації «STEM – навчання як освітній ресурс XXІ століття».

Дошкільний заклад активно популяризує досвід роботи колективу з організації та результатів запровадження STREAM-освіти дошкільників.

Упродовж 2020/2021 навчального року вихователем-методистом Н. Шалдою на всеукраїнському рівні, на платформах Інформаційно-видавничої агенції «Освіта України» та Громадської організації «Академія розвитку особистості» проведено шість вебінарів, три з яких присвячені висвітленню проблем запровадження STREAM-освіти дошкільників.

Педагоги закладу є багаторазовими переможцями Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій (2008, 2010, 2017, 2018, 2019), беруть результативну участь в обласних та міських конкурсах, оглядах, виставках, є авторами 240 публікацій у Всеукраїнських фахових виданнях: у журналах «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Інформаційний збірник для директора школи та завідувача дитячого садка», «Дошкілля», газетах «Дитячий садок», «Дошкілля. UA», «Бібліотечка вихователя дитячого садка» тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: