Дитячі будинки сімейного типу Попівської громади отримали гуманітарну допомогу від Олени Зеленської

Суспільство | 10:50, 19.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

У важкі часи, які через воєнну агресію переживають усі українські родини, особливої уваги потребують дитячі будинки сімейного типу.

Попівським сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ організовано зустріч з вихователями та дітьми таких родин в Попівській громаді.

Від імені дружини Президента України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ у присутності депутатів Верховної Ради України та обласних депутатів вручив подарунки дитячим будинкам сімейного типу СОЛОХ (с.Вирівка) та ДЕМЕНТЬЄВИХ (с.Фесівка).

Кожна родина отримала те, чого найбільше потребувала – ноутбуки, планшети, смартфони, мікрохвильові печі, праски, смаколики, продукти харчування тощо.

У листівці, надісланій цим сім’ям від Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ, йдеться про те, що наша Батьківщина тримається зараз саме на таких турботливих, люблячих, тих хто дбає і піклується великих родинах. Це і є наша суперзброя – такі люди – єдині, чуйні, справжні. Бо саме в єдності та взаємодопомозі – наша спільна майбутня ПЕРЕМОГА.

Діти та їх батьки вдячні за турботу та небайдужість до їх родин.