Діти з Новослобідської прифронтової громади оздоровлюються в межах проєкту «Пліч-о-пліч» на Рівненщині

Суспільство | 13:52, 15.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Завдяки громадам – партнерам Повчанській та Тараканівській, розпочався відпочинок для 17 дітей Новослобідської громади на гостинній Рівненщині.

Кожен день відпочинку – це змагання, естафети, творчі конкурси, походи та багато інших  дитячих розваг.

«Хочемо висловити щиру подяку за таку вагому підтримку, за щасливі оченята дітей, за їх посмішки та  яскраві емоції. Завдяки допомозі партнерів, діти отримують незабутні враження, нові знання та можливість знайти нових друзів», – розповіли у Новослобідській сільській раді.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: