Діти Дубов’язівської громади вирушили на відпочинок до Прикарпаття

Відпочинок | 19:37, 22.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

В рамках національного проєкту «Пліч о пліч: згуртовані громади» відповідно до заходів Меморандуму про співробітництво між Дубов’язівською та Більшівцівською територіальними громадами, діти з Сумщини вирушили на відпочинок до мальовничого Прикарпаття на запрошення громади-партнера.

«У той час, коли війна щоденно нагадує про себе сиренами та тривогами, найцінніше, що ми маємо, — це діти. Вони заслуговують на безтурботне дитинство, яким би складним не було сьогодення. Наші діти відпочивають, знайомляться з новими місцями, відкривають світ — а це безцінно. Дякуємо Більшівцівській селищній раді за щирість, відкритість і партнерство. Вдячні кожному, хто долучився до цього проєкту, хто зробив можливим цей відпочинок», -зазначили у Дубов’язівській селищній раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: