Де взяти ліки для дітей з особливими потребами? – конотопські батьки запропонували мерії план дій

Суспільство | 12:00, 29.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Тетяна Писанка, мати дитини з особливими потребами, активний громадський діяч звернулася до Конотопської мерії із проханням створити комісію з депутатів Конотопської міської ради, представників влади, громадських діячів та ЗМІ, аби вирішити питання забезпечення дітей з інвалідністю міста життєве необхідними ліками, які не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та будь якої державної програми допомоги.

 

Активна мама навіть встигла запропонувати учасникам комісії алгоритм дій, які на її думку допоможуть вийти сім’ям, що виховують дітей з інвалідністю, зі складної ситуації. Адже зі слів Тетяни Писанки наразі у Конотопі близько 300 дітей потребують ліків, які не надаються державою і не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та будь-якої соціальної державної або благодійної програми допомоги.

Короткий перелік плану дій від батьків та орієнтованих термінів виконання читайте нижче.

1. КЗ «Конотопська міська лікарня» та КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.. акад. М. Давидова» необхідно виявити потреби у ліках більше 300 дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку у дитячих поліклініках міста. Зібрати всі необхідні дані: виписки з лікарень, консультативні висновки з призначеннями лікарів.
Виконавці: члени комісії
Термін: 04.11.17

2. Відділу соціального захисту населення надати КЗ «Конотопська міська лікарня» та КЗ «Конотопська ЦРЛ ім. акад. М. Давидова» інформацію по всіх державних соціальних програмах допомоги дітям з інвалідністю для створення коректного переліку ліків, від яких залежить життя дітей.
Виконавці: члени комісії
Термін: 04.11.17

3. КЗ «Конотопська міська лікарня» та КЗ «Конотопська ЦРЛ ім. акад. М. Давидова» скласти перелік потреб дітей з інвалідністю у ліках, що не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та будь-якої соціальної державної або благодійної програми допомоги, згідно раніше наданих у відділ охорони здоров’я критеріїв, лист № 1387 від 21.08.2017р.; доопрацювати, узгодити та надати на засідання робочої групи.
Виконавці: члени комісії
Термін: 18.11.17

4. Комісії подати створений перелік ліків, що не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та до будь якої соціальної державної або благодійної програми допомоги до Сумського обласного управління охорони здоров’я у встановленому КМУ порядку для того, щоб ліки, від яких залежить життя дітей з інвалідністю м. Конотоп, потрапили до Національного переліку лікарських засобів.
Виконавці: члени комісії
Термін: 20.11.17

5. Комісії створити програму «Доступні життєве важливі ліки, що не увійшли до Національного переліку лікарських засобів та до будь-якої соціальної державної або благодійної програми допомоги дітям з інвалідністю м. Конотоп», у основі якої урядова програма «Доступні ліки» із залученням коштів місцевого бюджету та меценатів: організацій та фізичних осіб для забезпечення дітей з інвалідністю ліками, від яких залежить їх життя згідно переліку потреб у ліках на місцевому рівні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: