Де безкоштовно знайти інформацію про будь-яку компанію, організацію чи особу?

Суспільство | 15:02, 28.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Питання актуальне не лише для журналістів, розслідувачів, а й для організацій, підприємців. Бо перш, ніж укладати з партнером договір, не завадить дізнатися про нього детальну інформацію. Одна з найповніших баз даних – Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань. Зробити безкоштовний запит з ЄДР та дізнатися, як працювати з реєстром, можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/articles/onovlenniayedryak-bezkoshtovno-pratsiuvaty-z-reiestrom/.

Сайт https://youcontrol.com.ua/ – це зручний онлайн-сервіс для перевірки компаній. Зробивши тут безкоштовний запит з ЄДР, не важко отримати повне досьє на будь-яку організацію чи фірму, підприємця. До послуг користувачів – 8 аналітичних інструментів для бізнесу, повне досьє на 4 мільйони українських компаній та ФОП, 100 офіційних джерел інформації. Важливо, що систему рекомендує Нацбанк та ДФС України. А два роки тому систему безкоштовних запитів ЄДР було визнано кращим IT-рішенням для бізнесу. YouControl використовують 94% банків України.

Перш ніж укласти договір з партнером, перевірте контрагента за допомогою безкоштовного запиту з ЄДР. Це допоможе в майбутньому уникнути юридичних санкцій, корупційних скандалів, репутаційних втрат, фінансових збитків та рейдерських захоплень. У пошуку легко знайти огляд досьє компанії, історію, дані з податкової, судів, виконавчої служби, дані про іноземні компанії, повідомлення про організації від державних органів, інформацію про фінансово-промислові групи, фінансові потужності та кредити компаній, участь у тендерах, реєстр автотранспорту, перевірки державними службами та ін.

Важливо, що за допомогою безкоштовних запитів ЄДР, оцінити ділового партнера зі свого боку зможуть різні спеціалісти Вашої компанії – директор, юрист, бухгалтер, закупівельник, служба економічної безпеки. Примітно, що для бізнесу на сайті розроблені спеціальні інструменти пошуку, як то:

– автоматичний моніторинг (Email приходить на пошту кожного разу, як змінюється інформація про конкретну компанію);

– пошук зв’язків (можна встановити, чи є зв’язок між двома компаніями за адресою, телефонами, керівниками);

– фінансовий скоринг (індекс фінансової стійкості, розроблений для українського ринку);

– експрес-аналіз (автоматичне виявлення ризикових факторів для співпраці);

– перевірка фізичних осіб (інформація про будь-якого громадянина України з офіційних джерел) і т. ін.

Примітно, що реєстр оновлено. Він тепер більш детальний і точний. Так, змінився зміст реєстру і забезпечення для роботи з ним.

Спеціальний вебінтерфейс дозволяє працювати безпосередньо з сайтом, робити безкоштовний запит, не встановлюючи окремих додатків. Зручно, що є електронний довідник, де можна вибрати назви вулиць в автоматичному переліку, а не вводити вручну. PDF-формат дозволяє загрузити скан-копії документів.

За допомогою ЄДР можна отримувати дані як безкоштовно, так і платно. Безкоштовний запит з ЄДР, на відміну від платних послуг пошуку, надає обмежені дані, і їх не можливо зберегти. Для юридичних осіб – за кодом ЄДРПОУ або за назвою. Пошук ФОП – за номером облікової картки платника податків або ПІБ фізичної особи-підприємця. А оплативши пошук, можна вказувати відомості про засновника і керівника юридичної особи, про підписантів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: