Турагенція “Чунга-Чанга”

Конотоп проспект Миру б.17/2

0962219444

Контакти

0962219444
chungachangatour@gmail.com

Час роботи

9-17

Відгуки

Ще немає відгуків, будьте першими.

Додати відгук

Підприємство в соцмережах

 

Інформація

Про Туристичну агенцію “Чунга-Чанга”

Історія компанії почалася тоді, коли після чисельних мандрівок по різним країнам народилась ідея створення туристичної компанії як джерела інформації для інших людей, бажання відкрити двері в світ іншим, розповісти та дати можливість всім охочим побачити, відчути та пережити ті емоції, які пережили та відчули ми самі. На сьогодні наша команда формує пропозиції з урахуванням власного досвіду відпочинку та відпочинку наших клієнтів.
За роки роботи менеджери нашого агентства здобули хороший та вагомий досвід, яким готові поділитись. За цей час заслужили довіру клієнтів, бо радимо ті курорти та готелі, які бачили на власні очі, тому знаємо, що Вам запропонувати.
Нашим клієнтам і партнерам ми гарантуємо швидке та якісне обслуговування. Маючи значний досвід роботи у сфері надання туристичних послуг, наша компанія постійно працює над підвищенням якості туристичного продукту. Пропонуємо Вам переконатися в цьому, довіривши свій відпочинок професіоналам!
Наша команда менеджерів – це молоді, креативні, динамічні фахівці, які прикладуть максимум зусиль, що зробити Ваш відпочинок комфортним та незабутнім. ______
Адреса: м.Конотоп пр.Миру, 17, офіс №2
Тел.: +38 (096) 221 94 44, +38(05447) 632 05
e-mail: chungachangatour@gmail.com

Підприємство на мапі