Конотопський міськрайцентр зайнятості

вулиця Ватутіна, 13

+380 (5447) 65577

Контакти

+380 (5447) 65577
cz@knt.socz.gov.ua

Час роботи

8-00 - 17-00

Відгуки

Ще немає відгуків, будьте першими.

Додати відгук

Підприємство в соцмережах

 

Інформація

Функції Конотопського міськрайцентру зайнятості

Щомісяця у Конотопському міськрайцентрі зайнятості проводяться інформаційні та тематичні профорієнтаційні заходи для населення і роботодавців. Це семінари-тренінги, практичні заняття, зустрічі з непересічними особистостями, котрі наполегливою працею досягли значних успіхів у різних сферах життєдіяльності і готові поділитись набутим досвідом.

Служба зайнятості сприяє у започаткуванні власної справи незайнятим особам, які в установленому порядку зареєстровані у службі зайнятості як шукаючі роботу та визнані безробітними у разі, якщо вони не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв’язку з відсутністю для них на ринку праці підходящої роботи. Таким безробітним за їх бажанням призначена допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності.
Для започаткування та ведення власної справи служба зайнятості здійснює підготовку безробітних громадян, які залучаються до семінарів з підприємницької діяльності, що проводяться за участі фахівців центрів зайнятості, податкових органів, соціальних фондів, фінансових та підприємницьких структур. Під час заходів присутнім надається широкий спектр інформаційних та консультаційних послуг з юридичних, економічних та інших питань. На таких семінарах слухачі отримують інформацію про те, що потрібно для організації малого бізнесу; які існують перспективи розвитку того або іншого напряму підприємницькій діяльності в умовах регіону. Бажаючим започаткувати власний бізнес надаються й профорієнтаційні послуги та послуги з професійного навчання основам підприємницької діяльності, зокрема щодо складання бізнес-плану тощо.

Підприємство на мапі