Чи збільшаться зарплати у працівників Конотопського молокозаводу?

Суспільство | 11:54, 27.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопського молокозаводу буде більше роботи за рахунок знищення молокозавода у Глухові – пише Конотоп Инфо з посиланням на інформацію власних джерел на підприємстві.

Як виявилося, причина криється у ліквідації Глуховського маслосирзаводу, який майже 10 років працював у статусі філіалу ТОВ «Малка-транс» по збору молока. На минулому тижні підприємство повністю припинило своє існування. Зараз на території діє ліквідаційна комісія: ріжеться і вивозится обладнання.

А самі ліквідатори заводу цей процес називають реорганізацією, а на метал, за їх словами, йде начебто виключно застаріле обладання підприємства

«Ми не закриваємо цей міні-завод, а приєднуємо його до такого ж підприємства в Конотопі. Немає сенсу утримувати в Глухові штат з 9 осіб (директор, 2 бухгалтера, 3 водія, 3 охоронця), платити їм зарплату і податки, якщо можна оптимізувати процес шляхом укрупнення виробництва”

Якщо у Глухові стало на 9 безробітних більше, то на житті конотопських селян, які здавали молоко Глухівському маслосирзаводу, це  ніяк не позначиться. Просто тепер люди будуть користуватися послугами конотопського молоковоза.

Відповідно уся зібрана сировина стікатиметься  на Конотопський молокозавод. А отже  обсяг навантаження на співробітників  цього підприємства зросте, і вони зможуть отримувати більше . Але це все у теорії…..

Адже  журналісти Голосу Конотопа уже не раз писали про заборгованість по виплаті зарплати працівникам та те, як підприємство не розплачувалося за молоко навіть після рішення суду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: