Чому у Конотопі батареї потеплішали не скрізь і не відразу

 Поділитися

Поділитися в

Вчора 23 жовтня у Конотопі мали потеплішати батареї. Та не так сталось, як гадалось. Причини у мережі Фейсбук повідомляє КП “Телогарант”.

У зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та згідно розпорядження міського голови Конотопської міської ради №253-ОД від 11.10.2019р. КП «Теплогарант» 23 жовтня 2019 року розпочав постачання теплової енергії на об’єкти м. Конотоп. Згідно графіку в першу чергу проведено запуск 9 котелень, які забезпечують опаленням лікарняні заклади міста та заклади освіти і культури. 24 та 25 жовтня 2019 року будуть запущені відповідно 11 та 15 котелень.

Враховуючи, що КП «Теплогарант» експлуатує 35 котелень, а процедура запуску об’єкту проходить за участю працівника АТ «Сумигаз» і потребує певного часу, фізично неможливо виконати роботи за один день Протягом наступних двох днів будуть забезпечені тепловою енергією весь житловий фонд та промислові підприємства.

КП «Теплогарант» зобов’язується своєчасно реагувати на звернення мешканці та розраховує на порозуміння у питаннях черговості подачі теплової енергії на окремі будинки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: