Чистка сажових фільтрів у автомобілях

Суспільство | 13:00, 10.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Все частіше до сервісних центрів компанії Centr Turbin звертаються власники авто за такой послугою як чистка сажових фільтрів. Це пов’язано з тим, що багато хто навіть не підозрює про те, що він встановлений в авто і вимагає періодичного чищення або заміни. Наші експерти готові допомогти вам вирішити цю проблему у стислий термін.

Особливості сажового фільтра

Цей елемент, що фільтрує, має пористу поверхню і поміщається в корпус із металу. Основним матеріалом фільтра є карбід кремнію, так як має високу міцність і стійкість до коливань температур. Осередки фільтра можуть мати форму квадрата або восьмикутника. Велику пропускну здатність має восьмикутна форма осередків і вважається більш ефективною.

Відновлення сажового фільтра

Частинки сажі, що накопичується у фільтрі, засмічують його. А засмічення DPF ускладнює оптимальний струм вихлопних газів, через що падає потужність двигуна. Саме тому фільтр потребує періодичного чищення.

Розрізняють два види регенерації фільтра: пасивну та активну. Пасивне відновлення здійснюється завдяки сучасним присадкам, які додаються безпосередньо до паливної суміші. Здійснюється процес такої регенерації за рахунок збільшення температурного режиму вихлопних газів протягом деякого проміжку часу. Для цього використовують:

  • пізню подачу палива та додатковий обсяг паливної суміші на такті впорскування;
  • монтаж електричного нагрівача перед самим фільтруючим елементом;
  • збільшення температурного режиму вихлопних газів за допомогою мікрохвильового випромінювання.

Промивання сажового фільтра здійснюється тільки в сервісних центрах кваліфікованими фахівцями. У майстернях компанії Centr Turbin використовуються передові технології, де очищення DPF здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Чищення проходить під великим тиском за допомогою води та гарячого повітря, завдяки чому сажа та масляні відкладення повністю видаляються, сам фільтр не ушкоджується, пропускна здатність елемента відновлюється.

Більш детальну інформацію про послугу та процес очищення ви можете дізнатися у наших менеджерів, зв’язавшись із ними за вказаними на сайті https://centr-turbin.com/ua телефонними номерами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: