Через ворожу атаку частина Конотопа без газу
Газове господарство | 08:44, 20.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Через бойові дії частина споживачів тимчасово залишилася без газопостачання.
Про це інформує Сумська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»
«Зробимо все, щоб ліквідувати наслідки аварії якнайшвидше», – йдеться у повідомленні.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram