Бочечківську громаду з гуманітарною місією відвідала делегація із Швейцарії

Суспільство | 12:20, 9.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

8 травня  Бочечківську громаду відвідала швейцарська делегація у складі представників Громадської організації «DESPRO» з гуманітарною місією. Разом з делегацією до громади завітали голова Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН із заступницею Людмилою ЗЕРНИЧЕНКО, а також ректор Сумського національного аграрного університету  Володимир ЛАДИКА таПопівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК.

Метою візиту було ознайомлення з Бочечківською громадою для надання всебічної допомоги в створенні та реалізації проєктів щодо переробки молочної продукції, а також супроводження проєктів з будівництва мереж водопостачання.

В ході візиту делегація завітала до Козацького старостинського округу в ТОВ АФ «Козацька», де зустрілись із засновником фірми Віктором ГАЛОЮ. Віктор Григорович провів оглядову екскурсію своїм підприємством та ознайомив з напрямками його діяльності. Інформував, що теперішні часи стали складними для молочної галузі. На території України ведуться активні військові дії, і в таких непростих умовах доводиться зараз працювати виробникам молокопродуктів.

Провели екскурсію на оленячу ферму, де зустрілись з її засновником Дмитром РУСАНОВИМ. Дмитро Борисович показав жителів ферми, розповів про історію її створення та плани на майбутнє.

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ розповів присутнім про проблемне питання Козацького – забезпечення села централізованим водопостачанням.

В ході діалогу домовились про співробітництво в даному напрямку та всебічну допомогу від громадської організації «DESPRO».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: