Бочечківська громада продовжує налагоджувати співпрацю з громадами Львівщини та міжнародними партнерами
Поділитися в
Копіювати посилання

Вчора, 4 червня Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ взяв участь у 12-ому Міжнародному форумі Співдружності громад Львівщини та Сумщини.
Головна мета Форуму – разом продовжувати напрацьовувати практичні кроки для розвитку громад із врахуванням ризиків і загроз сьогодення.
В ході Форуму громади підсумували результати спільної роботи, обговорили напрямки розвитку освіти, інвестиційного простору, а також розширення співпраці з міжнародними партнерами.
Окремо розглянули проблеми прикордонної Сумщини – залучення гуманітарної підтримки, зміцнення комунікації, логістики та майбутнього відновлення громад шляхом залучення додаткових інвестицій.
Окремим блоком заслухали звіт про діяльність Асоціації «Інноваційна платформа розвитку громад» за 2024 рік, а також стратегічний план роботи на 2025-2027 роки.
«Цей форум ще більше об’єднує громади, бо незалежно від того, де ми живемо – прагнення до Миру в нас єдине. Сподіваємось, що такі заходи, сприятимуть активному діалогу і тісному партнерству між громадами! З такими друзями і партнерами– ми неодмінно Переможемо!», – наголосили у Бочечківській громаді.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram