Бочечківська громада отримала гуманітарний вантаж від Програми «U-LEAD з Європою»

Суспільство | 16:19, 9.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Завдяки тісній та плідній співпраці керівництва Бочечківської сільської ради з представниками ULEAD Сумський регіональний офіс Регіонального Офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області громада отримала невідкладну допомогу від Програми «U-LEAD з Європою».

До її складу ввійшло необхідне для забезпечення життєдіяльності громади обладнання та інструменти для відновлення інфраструктури громади, засоби підтримки електропостачання, а саме: потужний вуличний освітлювач, 8 бензинових генераторів, 6 бензопил Husquarma 545 II та комплектуючі до них, відрізну машину з набором кругів, а разом з цим і 60 гігієнічних наборів.

Отриману допомогу планується використовувати для надання послуг населенню, в тому числі постраждалим від ворожої окупації, а також для поліпшення виконання робіт комунальною службою.

Працівникам комунального підприємства надана допомога від U-LEAD була вкрай необхідною для проведення робіт на території населених пунктів громади. Генератори будуть направлені на об’єкти, які повинні мати безперебійну подачу електроенергії.

Керівництво Бочечківської громади, в особі сільського голови Віктора БОРОШНЄВА та всі мешканці громади щиро вдячні за надану допомогу Програмі “U-Lead з Європою” і особисто керівнику ULEAD Сумський регіональний офіс Марині ЛОБОВІЙ.

Вже найближчим часом отримана техніка буде випробувана в роботі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: