ЗА БОРГ СЕЛЯНАМ МАЙНО КОНОТОПСЬКОГО МОЛОКОЗАВОДУ АРЕШТОВАНЕ

Автор
Інна Панченко | 20:24, 6.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

НОВИЙ ПОВОРОТ У «МОЛОЧНІЙ» СПРАВІ.
МАЙНО ФІЛІЇ КОНОТОПСЬКОГО МОЛОКОЗАВОДУ ЗНОВУ ОПЛОМБУВАЛИ.
Сьогодні, 6.09.17., разом з представниками Державної Виконавчої  Служби  Сумської області та Конотопського міськрайонного відділу, на запрошення керівника  ДВС  Олександра Литвиненка  вдалося потрапити  на територію Конотопського молокозаводу.
Такий візит став можливим після втручання у справу на прохання Миколи Зінченка та керівництва району депутата обласної ради Сергія Демехи, який також приїхав підтримати селян  та після розголосу справи у газеті «Сумщина».
Добиватися правди та відновлення справедливості, а саме – повернення боргу у сумі 4,500 млн.грн  приїхали і ошукані  селяни, і аграрники, і ті, хто знає Миколу Зінченка, директора  ПрАТ «Радгосп «Шевченківський», як чесного, турботливого господаря.
На території  молокозаводу у ході здійснення перевірки стану зберігання майна були  виявлені факти порушення: пломби на транспортних засобах, молоковозах, зірвані, так само самовільно  був запущений у роботу і раніше арештований та опломбований сирковий цех.
Також виявлені т/з, яких раніше не було у актах обшуку, походження яких не відоме, стало відоме місцезнаходження тих, які перебували у розшуку .
Директорки  філії Конотопського Молокозаводу ТОВ «Малка-Транс» Сергійчук Любов Володимирівни  на робочому місці не виявилось. Телефоном вона послалася на робоче  відрядження до столиці. Її заступники, секретар, бухгалтер та представники заводу вели себе зухвало, з людьми спілкуватися відмовлялися, потрапити на територію заводу ошуканим людям та журналістам  перешкоджали.
За словами секретаря Любові  Сергійчук та бухгалтера підприємства  дозволи на зняття пломб з арештованого майна підприємству  надала  Державна Виконавча Служба області, яка ж і дозволила  здійснювати діяльність до завершення судової тяганини між стягувачем та відповідачем.
У свою чергу, начальник  ВПВР  УДВС  ГТУЮ  у Сумській області  Олександр Литвиненко зауважує, що такі закиди на адресу виконавчої служби є повною нісенітницею, адже таке рішення є навіть процесуально неможливим, тому що майно арештоване  та опломбоване і єдині повноваження  виконавчої служби – стягнути борг, згідно рішення  суду, на користь позивача.
Заступник начальника управління ДВС Сумської області  Марина Рудь  роз’яснила, що сьогодні здійснювалася перевірка наявності описаного раніше, 02.06.17 р., майна, здійснювалася оцінка вартості майна, якого не вистачало для погашення  боргу (попереднє майно було оцінене незалежними ліцензованими експертами у червні на суму  3 млн.гривень).
Відтак, додатково сьогодні був законсервований цех виробництва сухого молока, в тому числі накладений арешт на весь автопарк, нерухомість, земельну ділянку.
У зв’язку зі звільненням з роботи попереднього зберігача , відповідальність за збереження цього майна покладена  на головного економіста Світлану Олексіївну Саєнко, яка також попереджена про кримінальну відповідальність користування цим майном.
Також  ДВС Сумської області  доручило Конотопському міськрайонному відділу  щотижнево, а у випадку надходження сигналів, і частіше, перевіряти схоронність  цього майна.
У виконавчої служби є чотири місяці на виконання рішення суду – примусового стягнення  заборгованості.
Проте, ТОВ «Малка-Транс», цілком свідомо та умисно затягує процес, щоразу звертаючись до суду з різними позовами.
Одне з таких судових засідань має відбутися уже завтра, де відповідач-боржник просить скасувати  звіти по оціночній вартості майна, хоча об’єктивних підстав  визнати оцінку недійсною не існує.
Це наразі єдиний спосіб у олігархічних молочних монополістів уникнути сплати боргу, адже поки триває нісенітна судова тяганина, існує заборона продавати майно підприємства.
Також, сьогодні були виявлені  транспортні засоби, які  раніше в описі не фігурували. До того ж, стало відомо, що зараз  з оголошеними  раніше в розшук автомобілями  марки Shkoda.  Виявляється, одна з них перебуває на зберіганні у м.Суми, після спроби перетину кордону з Російською Федерацією поблизу м.Охтирка, а на іншій спокійнісінько роз’їжджає директорка Любов Сергійчук, яка здебільшого перебуває у м.Ромни, де також обіймає посаду керівника. До речі, саме пані Сергійчук, яка, за її словами перебуває у м.Києві, була помічена сьогодні активістами у Конотопі на розшукуваній, а значить вкраденій  автівці.
Подробиць резонансної справи з гучними прізвищами ще дуже багато. Як журналіст, після перевірки інформації  продовжу озвучувати деталі. Слідкуйте за публікаціями у «Сумщині».

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора