Благодійні організації продовжують допомагати Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег КОВАЛЬ провів ознайомчу зустріч із представниками БФ «Посмішка ЮА»

В умовах війни фонд працює в багатьох областях України за різними напрямками. Зокрема, це гуманітарна, соціальна допомога, відновлення житла, підготовка до зими тощо.

Як зазначив Олег Коваль, разом зі своїми партнерами ГС «Асоціація гуманітарний центр «Все буде добре», ГО «Простір рівних можливостей» представники фонду готові заходити в область із конкретними проектами. Безпосередньо через співпрацю з неурядовими організаціями вони націлені надавати допомогу жителям Сумщини у вигляді опалювальних печей на твердому паливі та електричних обігрівачів.

«Подякував партнерам за увагу та допомогу Сумщині. Зі свого боку, розповів гостям про область, про першочергові потреби громад у тих чи інших необхідних речах. Це ті ж генератори, буржуйки та обігрівачі тощо. Зокрема, потреба в генераторах наразі становить близько 2000 одиниць», – зазначив він.

Разом з тим заступник голови ОВА наголосив, що позиція Сумської обласної військової адміністрації залишається незмінною – будь-яка гуманітарна благодійна допомога повинна йти саме туди, де її найбільше потребують. Це перш за все, незахищені верстви населення, а територіально – найвіддаленіші куточки області, прикордонні громади, які щоденно зазнають ворожих обстрілів. За таким принципом продовжує працювати і Гуманітарний штаб.

Присутні предметно поспілкувалися, відпрацювали алгоритм взаємодії, координації зусиль зі збору актуальних потреб, щоб допомога людям була максимально адресною, ефективною і прозорою.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: