«Білі янголи» вивезли з-під обстрілів жителів Буринської громади

Поліція | 11:11, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські спецпідрозділу провели евакуацію жителів Буринської громади Конотопського району. Через постійні обстріли, небезпеку та нестабільний зв’язок люди ухвалили рішення виїхати до більш безпечних місць.

Евакуація проходила у складних умовах, тож часу на збори майже не було — люди брали лише найнеобхідніше: документи, речі першої потреби та дитячі речі. Правоохоронці допомагали мешканцям швидко завантажити речі до транспорту та дістатися безпечного маршруту виїзду.

Цього разу “Білий янгол” евакуював 11 громадян, серед яких — літні люди віком 83 та 84 роки, родини з малолітніми дітьми та однорічною дитиною.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: