Азовське море: запущено першу в Україні віртуальну екскурсію по Урзуфу

 Поділитися

Поділитися в

Унікальна віртуальна екскурсія по донецькому курортному селищу Урзуф стала доступною в мережі. В рамках онлайн-подорожі в 3D форматі також представлені панорами курортних сіл Білосарайська Коса і Мелекіне. Так що познайомитися з особливостями узбережжя, пляжами і місцями для відпочинку в курортному регіоні кожен бажаючий зможе, не покидаючи свого будинку, повідомляє Еспресо із посиланням на місцеве видання «Старий Азов».

Сьогодні склалася така ситуація, що азовські курорти, розташовані на території Донецької області, менш відомі і популярні, ніж подібні рекреації в Запорізькій і Херсонській областях, як, наприклад, Бердянськ, Кирилівка і Арабатська Стрілка. Проте, Урзуф, Білосарайська Коса і Мелекіне мають усі необхідні умови для повноцінного хорошого відпочинку.

В редакції медіа-проєкту «Урзуф», що здійснює чимало зусиль для популяризації даного курортного регіону, вирішили показати переваги донецьких рекреацій за допомогою сучасних методів презентації курортних зон. Так, силами проєкту нещодавно в мережі було запущено першу віртуальну екскурсію по Урзуфу і сусіднім курортам – Білосарайській Косі і Мелекіному.

Даний 3D-тур складається з 4 сферичних панорам, які відкривають вид на курорти з різних ракурсів. Зйомки для їх створення проводилися прямо з повітря з найбільш підходящих оглядових точок на різній висоті: в Урзуфі над центральним пляжем з висоти 132 м, над Білосарайським маяком на висоті 215 м, в кінці Білосарайської коси на висоті 155 м і над пляжем в кінці першого спуску в Мелекіному з висоти 55 м.

Для перегляду віртуального 3D-туру по Урзуфу, Білосарайській Косі і Мелекіному необхідно перейти за посиланням: https://urzuf.com/3d/

Онлайн-екскурсія заочно знайомить туристів і всіх, хто цікавиться цією місцевістю, з її природними та інфраструктурними особливостями, дозволяє скласти уявлення про те, що становлять собою курорти, розглянути деякі об’єкти, а також дає відповіді на важливі питання щодо пляжів і розташування курортної забудови стосовно моря.

Навігація по туру здійснюється за допомогою пульсуючих точок і дозволяє легко переміщатися по локаціях. До того ж доступні функції наближення і віддалення, які дозволяють детально розглянути деякі об’єкти і побачити загальні панорами курортів на тлі сусідніх рекреацій.

Таким чином, в ході онлайн-екскурсії потенційні відпочивальники отримують відомості про кожен окремий курорт, але при цьому бачать загальну картину регіону, отримуючи цілісне уявлення про курортну зону.

Нагадаємо, що Урзуф – це курортне село в складі Мангушської селищної громади Маріупольського району Донецької області. Для відпочивальників головними його достоїнствами є неглибоке Азовське море з чистими піщаними пляжами, розташованими поряд з курортною інфраструктурою, і лояльні ціни на житло і відпочинок. Переплетення української та грецької культур, виражене в особливостях місцевої архітектури, кухні і традицій створюють особливий і неповторний колорит селища.

Раніше подібна 3D-екскурсія по Приморську, розташованому в сусідній Запорізькій області, була опублікована на сайті проєкту Primorsk.UA.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: