АТ “Сумиобленерго” розширює можливості для прийняття показників через мобільні платформи

Енергетика, Споживач | 12:13, 22.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Для власників мобільних телефонів з’явилася можливість завантажувати через AppGallery мобільний додаток “Мій рахунок” АТ “Сумиобленерго”. AppGallery – це офіційна платформа “Huawei” для розповсюдження офіційних додатків для мобільних смартфонів “Huawei” і “Honor”. “У зв’язку з тим, що нові моделі  цих телефонів не підтримують сервіси Google, ми зробили можливість завантаження мобільного додатку для Android “Мій рахунок” через цю платформу. В “AppGallery” застосовується чотирирівневий механізм пошуку. Це гарантує безпечне завантаження й використання додатків, розміщених на цій платформі”, – йдеться на сайті енергокомпанії.

Для завантаження мобільного додатку знайдіть на вашому мобільному пристрої (“Huawei” або “Honor”) значок “AppGallery” та натисніть на нього. У рядку зверху введіть “Мій рахунок” та натисніть “Пошук” і “Установити”. Все! Користуйтеся для передачі показів лічильника електричної енергії!

Мобільний додаток “Мій рахунок” доступний також для власників смартфонів “Android” у “Google Play Маркет” і для користувачів “Iphone” в “App Store”.

Передавати покази приладу обліку електричної енергії треба в два останні та три перші календарні дні щомісяця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: