АТ “Сумигаз” подякували споживачам за своєчасну оплату послуг у воєнний час

Суспільство | 14:30, 19.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначають у АТ “Сумигаз” усі кошти отримані від споживачів спрямовують на придбання матеріалів та обладнання для відновленння газорозподільних мереж, які знищив агресор. Газовики, ризикуючи життям, працювали й працюють у напруженому режимі, навіть під кулями. Особливо складні роботи з відновлення газопостачання проходять на звільнених від ворога територіях Сумської та Київської, Чернігівської областей. На Харківщині та Миколаївщині ремонтні роботи відбуваються під прицільним вогнем окупанта.

“Ми виплачуємо заробітну плату, аби газовики мали змогу працювати та годувати сім’ї. Ми робимо все, аби кожна українська родина мала газ.  Пишаємося кожним нашим працівником, який залишається на варті газового фронту! Дякуємо кожному клієнту за підтримку і розуміння!”, – зазначають на підприємстві. 

Також споживачам нагадали, що свою роботу відновлюють 104.ua клієнтські простори, куди можна звернутися за допомогою. А використовуючи онлайн-сервіс 104.ua можете оплатити за доставку газу без комісії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: