Артем Семеніхін мав зустріч з Міністром Південної Кореї
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це міський голова Конотопа повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
«Мав дуже важливу і приємну зустріч з Міністром інфраструктури, земель та транспорту Південної Кореї Вон Хі Рьоном під час роботи самміту “Корея-Україна-Польща» у Варшаві. Спілкування тривало буквально не більше 5 хвилин, але я встиг розповісти пану Міністру про наше Славетне Козацьке місто Конотоп. Скажу одразу, що спілкування було дуже плідним, а деталі стануть відомі мешканцям нашого міста вже незабаром», – зазначив очільник громади
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram