Артем Семеніхін дав відповіді на питання, які найбільше турбують конотопчан

Суспільство | 11:56, 17.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 жовтня, міський голова Конотопа Артем Семеніхін записав відеозвернення до мешканців громади, у якому дав відповіді на ряд актуальних запитань щодо життя міста. Зокрема роз’яснив стосовно ремонту доріг.

«Ви бачите що зараз ми ведемо активно облаштування та ремонт доріг. Хтось каже, що десь там хороший асфальт зрізали, чи ще щось зробили. Скажу так, що ніде ніхто хорошого асфальту не зрізає, зрізається той асфальт, який найближчу зиму не переживе. Ми намагаємося його замінити, щоб потім не вкладати гроші в ремонт який скажімо так, не потрібен. Якщо ми беремо, наприклад, вулицю Батуринську, то якщо мені не зраджує пам’ять кожного року десь близько 200-300 тисяч йшло на її утримання. Це страшні гроші. Тому було прийнято рішення її повністю відфрезувати, і на певній ділянці виконати  роботи з укладання верхнього шару асфальту. І так по решті ділянок по місту», – проінформував очільник міста.

Також Артем Семеніхін зазначив, що є план-графік куди той зріз з асфальту привозиться і робиться відсипка. Ще формується певний резерв асфальтної крихти.

Дав роз’яснення міський голова і щодо транспортного сполучення по місту.

«Наберіться терпіння вже незабаром відновиться повноцінний рух громадського транспорту нашим містом. І до речі, хочу ще зауважити що по всій Україні відбувається підняття вартості проїзду. Зокрема в Ніжині близько 12 – 15 гривень, у нас вона коштує 8 гривень, трамвай у нас коштує 5 гривень. У нас зараз найнижча вартість електротранспорту. Просто зверніть на це увагу», – наголосив він.

Також часто конотопчани питають у міського голови щодо роботи громадської вбиральні.

«Дуже багато звернень стосовно цього надходить. Дам роз’яснення. Ремонтні роботи у парку «Юність» тимчасово призупинені в зв’язку з тим, що діє 590 постанова кабміну, яка забороняє здійснювати капітальні видатки. Ті роботи, які потрібно робити по тій вбиральні вони здебільшого носять капітальний характер і ми їх просто не зможемо профінансувати, казна не пропустить ці кошти. У нас проєкт є, ресурс є, навіть деякі будматеріали є. Але на превеликий жаль ми не можемо виконати ці ремонтні роботи», – зазначив міський голова.

На завершення Артем Семеніхін розповів стосовно видачі гуманітарної допомоги. Зокрема зазначив, що вже майже 20 тисяч людей отримало допомогу.

«Поступово понижується вік людей, які отримують цю гуманітарну допомогу. Спочатку було 80+, потім 75+ потім 70+. Гуманітарну допомогу отримають усі, хто має право її отримати. До слова, не забувайте що у нас далеко не найскладніша ситуація в місті з продуктами харчування, якщо нас, наприклад, порівняти з тим Ізюмом», – наголосив Артем Семеніхін.

Детальніше у відео

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: