Аграрії та фермери Конотопини можуть отримати допомогу від держави

Аграрний сектор | 12:09, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Триває реєстрація в Державному аграрному реєстрі та заповнення заявок для отримання бюджетних коштів на велику рогату худобу (корів) або оброблювальні угіддя сільськогосподарського призначення, нагадує Управління економіки Конотопської міської ради. Отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції.

Для отримання бюджетних коштів відомості про отримувача повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру.

Отримувач може скористатися одноразово одним із визначених напрямів:

-бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372000 гривень для одного отримувача;

-спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, – у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530000 гривень для одного отримувача.

Отримувач повинен мати у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти гектарів земель сільськогосподарського призначення або мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

У разі коли земельна ділянка, що перебуває у власності/оренді отримувача, передана ним у користування іншій особі на підставі договору оренди чи суборенди, право на отримання бюджетних коштів на один гектар земель сільськогосподарського призначення має лише орендар/суборендар.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається через особистий електронний кабінет до Державного аграрного реєстру.

На заявку накладається електронний підпис отримувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису. Форму заявки затверджує Мінагрополітики.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру до 15 листопада поточного року.

Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться у заявці, несе отримувач.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: