Вихованка конотопської дитячої музичної школи – переможець міжнародного конкурсу

Знай наших!, Конкурс | 13:33, 14.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Юна вихованка дитячої музичної школи №2 взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді “Соняшник”.

22 березня 2020 року за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», який через карантинні заходи проходив дистанційно.

У конкурсі взяли участь понад 100 конкурсантів. Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало журі, до складу якого входили провідні спеціалісти, авторитетні фахівці у сферах музики, вокального жанру, хореографії, видатні діячі культури та мистецтв України.

Учениця Конотопської дитячої музичної школи № 2 Юлія Зарва брала участь у конкурсі в номінаціях «інструментальний жанр – фортепіано» (викладач Валентина Смирнова) та «естрадний вокал» (викладач Вікторія Осташко).

За результатами конкурсу юна вихованка нагороджена дипломами за зайняте 1 та 2 місце відповідно та пам’ятною медаллю. Викладачі отримали почесні грамоти «за підтримку дитячо-юнацької творчості та особовий професійний вклад в справу збереження та примноження національних культурних надбань».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: