74 мешканцям Конотопської громади відшкодовують кошти за надання прихистку біженцям

Суспільство | 13:30, 7.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до доручення міського голови Артема СЕМЕНІХІНА в Конотопській міській територіальній громаді формують  базу, що буде включати інформацію про наявні житлові приміщення для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО), повідомляють у Конотопській міській раді.

4 серпня відбулася чергова нарада, на якій обговорили наявність вільних житлових площ, що перебувають у комунальній власності громади, визначили відповідальних осіб за розміщення ВПО, обговорили Урядову соціальну  програму «Прихисток». Метою програми є надання компенсації витрат за безоплатне тимчасове розміщення ВПО в приватних жилих приміщеннях, розташованих в більш безпечних районах України. Зазначено, що на сьогодні даною можливістю вже скористалися 74 мешканця Конотопської громади, які прихистили ВПО.

За результатами наради вирішено провести інформаційну кампанію щодо більш детального інформування населення громади про  державну програму «Прихисток» та доповнити базу адресами приватних будинків, власники яких готові надати тимчасовий прихисток внутрішньо переміщеним особам.

Для того, аби взяти участь у програмі, особа, яка бажає тимчасово надати прихисток внутрішньо переміщеним особам, може звернутись до місцевої влади або самостійно розмістити на вебресурсі «Прихисток»  інформацію про наявне жиле приміщення  (https://prykhystok.gov.ua/). На цьому ресурсі розписано механізм отримання компенсації власником приміщення та надані відповіді на поширені запитання.

При призначенні житлової субсидії на опалювальний період 2022/2023 суми  компенсації за програмою «Прихисток» до сукупного доходу не враховуються, отже жодним чином не впливають на розмір субсидії.

Також, Конотопська міська рада оголошує збір інформації щодо мешканців міста, які мають можливість прихистити громадян України, у зв’язку з їх можливою евакуацією з територій, на яких ведуться бойові дії.

За інформацією звертатись до центру надання адміністративних послуг Конотопської міської ради за адресою: пр.Миру, буд.8, 1-й поверх, кімн.103, або за телефоном 097-524-44-62.

 

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: