У Конотопі відбулася педагогічна конференція + ФОТО

Освіта | 16:41, 29.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

“НЕЗВИЧАЙНЕ У ЗВИЧАЙНОМУ. ЧАС ТРАНСФОРМАЦІЇ”.
Таку тематику мала цьогорічна конференція педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, що за традицією проходить у серпні.
Учасників освітянського заходу сьогодні, 27.08.2021, гостинно приймали у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 Конотопської міської ради Сумської області.
Із вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Артем СЕМЕНІХІН та перший заступник міського голови Людмила ІГНАТЕНКО.
Також привітала з початком нового навчального року освітян виконуюча обов’язки начальника управління освіти Юлія МУСІЄНКО.
Під час конференції були висвітлені актуальні питання освітянської галузі міста, зокрема: цифровий освітній простір закладу освіти та впровадження оновленого шкільного харчування для здобувачів освіти.
Звернено увагу на сучасні тенденції викладання інклюзивної освіти, презентовано цікаві інструменти для занять з учнями, підтримка здорового фізичного та психологічного стану здоров’я серед наймолодших учасників та освітнього процесу.
У процесі конференції дорослі мали можливість уявити себе на місці учнів та спробувати деякі страви зі шкільного меню за рецептом Євгена Клопотенка.
Також, спільно з старшим вчителем фізичного виховання Тетяною ОДИНЕЦЬ та учнями Конотопської спеціалізованої школи №12 , взяти участь у фізкульт хвилині.
Участь у щорічній педагогічній конференції завжди активізує всіх до початку нового навчального року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: