До Конотопа з робочим візитом завітав голова Сумської ОДА + ФОТО

Влада | 12:02, 4.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом із начальником управління охорони здоров’я ОДА Сергієм БУТЕНКОМ, міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ, головою Конотопської РДА Олександром БЕЗКОРОВАЙНИМ проінспектували роботу Центру вакцинації, що діє в пункті невідкладної допомоги поліклініки для обслуговування дорослого населення КНП КМР «Конотопська ЦРЛ ім. ак. М. Давидова», поспілкувалися з лікарями та пацієнтами, які бажають щепитися проти COVID-19.
Очільника Сумщини цікавили питання режиму роботи пункту щеплення та темпи вакцинації у місті Конотоп та Конотопському районі. Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив, що сьогодні стоїть завдання вакцинувати якнайбільше працівників сфери освіти, людей, які працюють у великих колективах, із транспортної, культурної, побутової сфер. Адже у цих галузях відбувається постійний контакт з людьми.
 Наразі пункт щеплення працює до 14 год. (вихідні – до 13.00 год.). Найближчим часом будуть розроблені графіки організованого підвезення трудових колективів до Центру для вакцинації, щоб запобігти поширенню нового штаму «Дельта» серед населення громади.
Очільники області, району та міста оглянули стан реконструкції приймального відділення Конотопської ЦРЛ, що триває у рамках державної програми «Велике будівництво» та його готовність до відкриття.
Пріоритетним питанням для міста залишається і проєкт реконструкції центрального парку культури та відпочинку «Юність», що розділена на 4 черги. Наразі проводиться тендер на першу чергу , що включає в себе: підключення фонтану, реконструкція вбиральні міського парку та благоустрій прилеглої території. Робоча група на місці оглянула об’єкт реконструкції та визначила першочергові завдання, зокрема щодо облаштування спеціального спортивного майданчика для активної молоді міста.
Під час робочого візиту оглянули також і стан будівлі Конотопської гімназії, де нещодавно проводились роботи з термомодернізації. Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ акцентував увагу на необхідності негайного усунення недоліків, допущених підрядною організацією під час капітального ремонту даного об’єкту. У свою чергу він пообіцяв залучити фахівців області у галузі будівництва до обстеження даної будівлі для оцінки ситуації та прийняття відповідних рішень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: